Winkelen en parkeren
Een dagje gezellig winkelen in Almelo? Dat kan! Almelo heeft een aantrekkelijk winkelcentrum met gezellige terrasjes en cafés. De vele winkels en winkeltjes bieden volop mogelijkheden. Ook is er iedere donderdag markt op het centrumplein. Na een lekker dagje winkelen kunt u genieten van een drankje of een hapje in een van de vele cafés of restaurants die Almelo biedt.

Parkeren
In en rond het centrum van Almelo zijn 8 parkeergarages. Via de links hieronder krijgt u de openingstijden en de prijzen. Klik hier voor een grotere kaart voor de ligging van de garages.

- Parkeergarage Stadserf P1
- Parkeergarage Stadserf P2
- Parkeergarage Stadserf P3
- Parkeergarage Havenpassage Kelder P14
- Parkeergarage Havenpassage Dek P13
- Parkeergarage Oosterborgh P5
- Parkeergarage Stadhuis P9
- Parkeergarage JavaPark P12
-----------------------------------------------------------------------------
Voor informatie over parkeervergunningen, -abonnementen en -ontheffingen en over bewonersparkeren en fietsparkeren, zie de link hiernaast, m.b.t. meer informatie over parkeren in Almelo
